
Procaine hoort te verdoven maar...Hoe kan het komen dat mijn procaine poeder niet verdovend werkt?
#1
Posted 25 August 2011 - 09:38 PM
Wanneer ik info over procaine hcl opzoek op internet, dan staat er dat het lokaal verdovend werkt.
Nou, ik heb dus capsules KH3 Gerovital (procaine hcl).
Weet iemand of deze procaine misschien op een bepaalde manier is gemaakt zodat ze niet verdoofd ofzo?
Het is een voedingssupplement om o.a. veroudering tegen te gaan,voor extra energie en om de vitaliteit te bevorderen.
Ik hoop dat iemand me verder kan helpen hiermee.
Nieuwsgier
#2
Posted 25 August 2011 - 10:02 PM
Het is een voedingssupplement om o.a. veroudering tegen te gaan,voor extra energie en om de vitaliteit te bevorderen.
Bestudeerd in de jaren 60 en 70, en toen is uit vele studies (oa http://www.ncbi.nlm....ov/pubmed/12204) gebleken dat Gerovital geen effect heeft tegen ouderdom, vitaliteit, etc.
Het werkt volgens mij enkel en alleen als plaatselijk verdovingsmiddel wanneer je het injecteert (wat levensgevaarlijk zou zijn met die caps).
Gerovital is van de markt gehaald, en Procaine/Novocaine is grotendeels vervangen door Lidocaine in tandartspraktijken.
Lijkt me totaal nutteloos spul.

#3
Posted 25 August 2011 - 10:22 PM
#4
Posted 26 August 2011 - 03:43 PM
Gerovital is van de markt gehaald in de VS en Engeland.
Raar dat je het in Nederland kunt kopen, want het schijnt oraal dus compleet inactief te zijn.
#5
Posted 26 August 2011 - 08:02 PM
Maar verder is dit niet echt interessant.
Ik vond het alleen wel bijzonder dat je procaine wel zonder recept kunt kopen , maar alle andere
varianten, zoals benzocaine en lidocaine etc. niet.
Ik dacht dat het zoiets als lidocaine zou zijn.Niet dus.
Toch blijf ik het vreemd vinden, dat dit stofje in een adem wordt genoemd ,zoals "local anaesthethics ( novocaine, procaine, lidocaine and other 'caine drugs)" op internet.
Waarom kun je wel procaine gewoon kopen zonder recept, en over lidocaine wordt moeilijk gedaan. Waarom is dit zo, wat denk jij ?
#6
Posted 27 August 2011 - 09:10 AM
Lidocaine is een geregistreerd UR-geneesmiddel (uitsluitend-recept).
Procaine wordt in Nederland niet echt gebruikt en is voor zover ik kan vinden niet eens geregistreerd bij het CBG, wat zou kunnen verklaren dat het "legaal" verkrijgbaar is als smart-product/supplement.
#7
Posted 27 August 2011 - 05:22 PM
Dankjewel.
#8
Posted 29 August 2011 - 06:25 PM
on topic;
procaine aka novocaine doet niks qua nasale verdoving, en dat is nou net de enige reden die gebruik als versnijmiddel kan verklaren voor mij. je kan er net zo goed een liedje over zingen of pillen van maken en zeggen dat je er 100 mee kan worden als je het mij vraagt. Wat niet het geval
is.
#9
Posted 11 September 2011 - 09:47 AM
Het is een voedingssupplement om o.a. veroudering tegen te gaan,voor extra energie en om de vitaliteit te bevorderen.
Haha, dit slaat echt nergens op!

#10
Posted 12 September 2011 - 09:43 PM
#11
Posted 13 September 2011 - 08:58 PM
#12
Posted 15 September 2011 - 03:31 PM
Conclusie: kennelijk werkt het ...ondanks de negatieve onderzoeken in het verleden.... heel erg goed. Dus Nieuwsgier...gewoon doorgaan dus! :-)))
Nou dit wilde ik even kwijt hier!
#13
Posted 16 September 2011 - 12:42 AM
Ik neem mijn woorden terug.

#14
Posted 16 September 2011 - 09:14 PM

#15
Posted 16 September 2011 - 10:46 PM
#16
Posted 17 September 2011 - 11:29 AM

Volgens mij is de (dus niet algemeen aangenomen) theorie dat het mechanisme dat zorgt voor de verdoving van zenuwen, ook zorgt voor een soort "verdoving" van het proces waardoor cellen aftakelen.
#17
Posted 20 September 2011 - 02:35 PM
http://www.youtube.com/watch?v=V2yy141q8HQprocaine aka novocaine doet niks qua nasale verdoving, en dat is nou net de enige reden die gebruik als versnijmiddel kan verklaren voor mij. je kan er net zo goed een liedje over zingen (...)
[edit] Damn, er zijn echt best wel veel liedjes gemaakt over novocaine... Bon Jovi, Alice Cooper, Green Day, Kings of Leon om maar een paar te noemen.
Important notice: Due to the current financial crisis, we have decided to temporarily turn off the light at the end of the tunnel.
Thank you, the mdgt.
#18
Posted 24 September 2011 - 12:53 AM
...dat de veroudering tegen zou gaan volgens anekdotes op het internet?
Haha, ja maar ik vraag me dan toch af hoe ze daar in godsnaam bij komen...
Volgens mij is de (dus niet algemeen aangenomen) theorie dat het mechanisme dat zorgt voor de verdoving van zenuwen, ook zorgt voor een soort "verdoving" van het proces waardoor cellen aftakelen.
Haha, ik denk dat het eerder ervoor gaat zorgen dat de cellen sneller aftakelen.

0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users