
keta op een feestjeaanrader, tips?
#1
Posted 12 September 2007 - 09:01 PM
De keer er na was echter stukken minder plezierig. Wederom een aardige hoeveelheid en toen ben ik op een vrij vervelende manier contact met de werkelijkheid verloren. Tijd leek zich in allerlei dimensies te verschuiven en zich af en toe zelfs te vormen tot materie zodat ik het vast kon pakken. Werd er vrij para van.
Nou hoor ik meer en meer van mensen die het wel eens op een feest gebruiken en aangezien ik binnenkort (voor het eerst in tijden!) weer eens de bloemetjes buiten ga zetten staat dit middeltje ook op de optie-(nee niet opium)lijst.
Enige wat ik weet is dat je kleine hoeveelheden moet nemen..
- Is het leuk?
- Wat kan ik precies verwachten
- combo met andere middelen
- kater the day after..
Alle info is welkom (verdiep me er uiteraard ook nog verder in)
#2
Posted 12 September 2007 - 09:29 PM
Maar inderdaad kleinere hoeveelheden, je wilt niet in een k-hole terecht komen. Steeds sleutelpuntjes nemen werkt altijd goed. Steeds bijnemen tot je op een niveau zit waar je je prettig bij voelt, dan net zoveel bijnemen dat je daar blijft.
Wat je kan verwachten. Tja. Wazigheid. Wat ik altijd erg fijn vind is dansen op ket (als dat nog gaat


Combo's! De combo met mdma is mijn zeker mijn favoriet. Heeft een hele fijne synergie. Je herkent beide stoffen bijna niet meer terug. Dansen gaat vaak nog erg goed, terwijl ik helemaal opga in de muziek. Vaak hele heldere cev's. Niet zoals normaal bij ket, mentale beelden die je tegelijk wel en niet echt ziet, maar die meer er gewoon zijn, maar echt duidelijk zichtbare cez's (wederom: bij mij is dat iig zo). Ik heb ook heel vaak gehad dat ik zo een met de muziek werd dat het leek alsof ik het bestuurde als ik met mijn lichaam bewoog, ipv dat de muziek mijn lichaam bewoog, maar dan had ik 'm ook wel goed zitten.
Andere combo die ik gedaan heb is met pep. Ook erg leuk. Beste omschrijving is: een energiek bewegelijk lichaam waar je niet de gehele controle meer over hebt.

Ook met acid is het me goed bevallen (niet elke keer, maar meeste wel). Maar das wel redelijk hardcore wazigheid, niet aan te raden met zo weinig ket ervaring. (sowieso zou ik niet gaan combineren als je maar 2x ket hebt gebruikt eerder, houdt het maar bij alleen ket, kijken hoe dat valt) De extreemste combo met ket voor mij was toch wel acid, mdma en ket op VooV (psytrance festival), maar zoiets kan ook alleen maar op dergelijke feestjes is mijn idee.
Ik heb ook wel ket en 2c-b op de zelfde avond gehad, maar niet echt tegelijk. In de comming down van 2c-b wat ket genomen,. Toen had ik vooral minder ket nodig, en zat er een 2c-b-erig randje aan (kan het ook niet anders beschrijven).
Ook nog acid, 2c-b en ket samen gehad, daar moet ik nog steeds een reportje van schrijven. Maar in die combo had ik liever de ket weg gelaten (had het overgens ook pas laat er bij genomen).
Verder is smoken en bier ook altijd wel lekker met ket, maar je moet met bier wel oppassen, niet als je al heel aangeschoten bent een dikke nak ket nemen. Het is dan vrij snel teveel. Ook hardcore smoken is niet aan te bevelen.
Day after is bij mij nooit erg geweest. Uitzonderlijk goed zelfs. Maar ik ben sowieso niet zo katerig, ook omdat ik altijd veel water drink, bij dergelijke combo's eigenlijk alleen maar.
"It's better to destroy peoples beliefs, than to give them beliefs." - Alan Watts -
Als Dreadmanneke een plant zou zijn; zou hij een vetplant zijn.
Niks overleeft het leven.
#3
Posted 12 September 2007 - 10:43 PM


ik heb trouwens een keertje een lijn ket gelegd in zo'n apres ski-hut

Edited by mind, 12 September 2007 - 10:45 PM.
>> Regels DHP << (klikbaar)
- Geen links naar online RC-vendors/smartshops etc
- Vragen om sources of online dealen is niet toegestaan, in het laatste geval wordt de overtreder ook meteen permanent verbannen.
#4
Posted 12 September 2007 - 11:05 PM
#5
Posted 13 September 2007 - 12:46 AM
>> Regels DHP << (klikbaar)
- Geen links naar online RC-vendors/smartshops etc
- Vragen om sources of online dealen is niet toegestaan, in het laatste geval wordt de overtreder ook meteen permanent verbannen.
#6
Posted 13 September 2007 - 06:45 AM
Denk eerder aan 5x 20mg ofzo.
#7
Posted 13 September 2007 - 08:36 AM
#8
Posted 13 September 2007 - 09:29 AM

Maar persoonlijk vind ik ket op feestjes echt helemaal niets (maar zoals je ziet zijn veel mensen - en nog meer Engelsen - het met mij oneens). Ik vind het vaag en niet-sociaal... en niet boeiend genoeg.
Important notice: Due to the current financial crisis, we have decided to temporarily turn off the light at the end of the tunnel.
Thank you, the mdgt.
#9
Posted 13 September 2007 - 09:36 AM

2) The quality are topnotched .We 100% belive that you will satisfy with our quality.
4) We could dropship shoes to your customers which would save your domestic freight charge!
5) We will offer the lowest price you could ever have
宋体All order and payment from new clients with {imitatiewebsite} March 1st,2005 should be verified with Ms.zheng {e-mail} to avoid fraud from cheat not work for our company.
#11
Posted 13 September 2007 - 02:22 PM
"It's better to destroy peoples beliefs, than to give them beliefs." - Alan Watts -
Als Dreadmanneke een plant zou zijn; zou hij een vetplant zijn.
Niks overleeft het leven.
#12
Posted 13 September 2007 - 02:24 PM

Maar een leuk technofeestje moet dus ook wel lukken

#13
Posted 13 September 2007 - 02:58 PM
Important notice: Due to the current financial crisis, we have decided to temporarily turn off the light at the end of the tunnel.
Thank you, the mdgt.
#14
Posted 13 September 2007 - 02:59 PM

"It's better to destroy peoples beliefs, than to give them beliefs." - Alan Watts -
Als Dreadmanneke een plant zou zijn; zou hij een vetplant zijn.
Niks overleeft het leven.
#15
Posted 13 September 2007 - 03:01 PM

#16
Posted 13 September 2007 - 03:22 PM
#18
Posted 13 September 2007 - 10:18 PM
Daarnaast zou ik je aanraden om de eerste paar keer alleen keta te doen en daarna pas voor comibanties gaan. Zelf vind ik LSD en ketamine altijd wel een geschikt combi evenals 2-cb. Maar nogmaals, doe rustig aan en spring niet gelijk in het diepe.
@kevf: Er is nog steeds genoeg tekno hoor en ik zie er nog steeds genoeg mensen on ket.

Edit: Ik heb de dag na keta nooit last van een kater.
#19
Posted 13 September 2007 - 10:44 PM
@kevf: Waar kom jij ergens vandaan? Zat vandaag eens in het fototopic te loeren en je hoofd komt me vaag bekend voor...
Helemaal waus van de saus!
#20
Posted 14 September 2007 - 12:05 AM


>> Regels DHP << (klikbaar)
- Geen links naar online RC-vendors/smartshops etc
- Vragen om sources of online dealen is niet toegestaan, in het laatste geval wordt de overtreder ook meteen permanent verbannen.
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users