
Wat is je favoriete combo?
#61
Posted 12 December 2007 - 03:46 PM
Helemaal waus van de saus!
#63
Posted 13 December 2007 - 04:14 AM
Was deze combo geplant, zo van dit bij elkaar moet wel een mooi effect opleveren? Of was het meer zo van ik gooi er wat in kijken wat het doet en het bleek een hele fijne combo te zijn?
Gepland? Neeh, ik had al twee dagen lang serieuze pijn in me borst en rug en ik kon me bijna niet meer bewegen door de pijn dus vond ik het persoonlijk noodzakelijk om wat opiaten te nemen als zelfmedicatie. (en dan heb ik wat overdreven)
Alprazolam neem ik al elke dag dusja. En dan begin je bij het eene. Dan denk je van...Jah, daar kan nog wel wat bij zo sterk is dit niet. Neem je nog een beetje van dit. Lijkt me wel interessant. Ow yes, dat is het ook

Maar het principe van die combinatie is dat benzos, barbituraten, opiaten en antihistamines mekaar versterken.
En ik heb op me dosissen gelet zodat het niet te gevaarlijk werd.
#64
Posted 13 December 2007 - 04:15 AM
...of was het een poging aan gene zijde te geraken?
Kan je dit even vertalen?
#65
Posted 13 December 2007 - 04:16 AM
1 minuut gratis winkelen in de apotheek?
ja, was het maar gratis.

#66
Posted 19 December 2007 - 01:56 PM
...of was het een poging aan gene zijde te geraken?
Kan je dit even vertalen?
"...poging om dood te gaan". was niet te serieus bedoeld, don't get offended


- Je suis le nomade qui marche la nuit, et qui attends le jour, et l'oublie. -
#67
Posted 20 August 2009 - 05:31 PM
Dus beginnend met LSD, DOM, 2C-I, BDF,... overgaand op MDMA, Methylone, 4-FMP,... en afsluitend met GHB of hashjoints.
Dat is mijn generische samenstelling. Steeds hetzelfde concept, maar inwisselbaar met andere substanties.
#68
Posted 23 August 2009 - 03:54 AM

Mr.Toasted- wouldnt it be cool if one day you found out you were actually someone elses imagination.
#69
Posted 24 August 2009 - 10:12 AM
coke + Opium roken (beide)
pep + MDMA (mixen en snuiven

2CB (nasaal) + pep(nasaal) + Hash
Vandaag is mijn Lievelingsdag!!
THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND
You have posted a message with more emoticons that this board allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message
#70
Posted 28 August 2009 - 06:31 PM

2C-B + Ketamine
Mescaline + Ketamine (nog niet voluit gedaan maar zeer goede test resultaten)
2C-E + Truffels
DOI + LSD + MDMA
En natuurlijk op NR. 1 Ayahuasca

..maar Aya met een beetje truffels is ook

#71
Posted 31 August 2009 - 02:49 AM
Mr.Toasted- wouldnt it be cool if one day you found out you were actually someone elses imagination.
#72
Posted 02 September 2009 - 11:57 AM
Qualudes en DMT.
Runner up:
Pep en GHB
"Do you really believe the moon is not there when nobody is looking?"
"Prove me wrong..."
#73
Posted 02 September 2009 - 12:11 PM
wat ik vorig jaar een tijdje had gerookt was pharmaceutische opium gemengd in hasholie met blauwe lotus essentiele olie erdoor, dat was echt ultieme serenity.
klinkt supernice

Vandaag is mijn Lievelingsdag!!
THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND
You have posted a message with more emoticons that this board allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message
#74
Posted 02 September 2009 - 05:32 PM
Wat is de toevoeging van de qualudes aan de DMT? Wegnemen van spanning ofzo?All time favourite:
Qualudes en DMT.
"It's better to destroy peoples beliefs, than to give them beliefs." - Alan Watts -
Als Dreadmanneke een plant zou zijn; zou hij een vetplant zijn.
Niks overleeft het leven.
#75
Posted 02 September 2009 - 06:09 PM

Drugs against War
... R.I.P. Toasted ...
#76
Posted 02 September 2009 - 08:16 PM
#77
Posted 02 September 2009 - 08:29 PM
Of vertel het ons in een trip en/of samenvattingsreport over deze ervaring(en)??
Okee. Door de ludes wordt de dmt ervaring verlengt en begrijpbaar.
Je kunt het (in McKenna termen) zo zien:
Je wordt naar een bewoonde planeet gelanceerd waar wezens zijn waar je niet echt je vinger op kunt leggen en die je duidelijk het gevoel geven dat het belangrijk is op te letten.
Hoe ga je liever, stijf van de adrenaline of chill? ;-)
Zo heb ik met ludes meer het gevoel erbij te horen. Normaal wekt het gevoel niet alleen te zijn daar erg diepe angst, met ludes krijgt het een erotische component en heb ik heel sterk het gevoel thuis te komen. De vraag, waarom loop je zo te klooien met dat lichaam dat je nu eindelijk kwijt bent en kom je er gewoon niet bijzitten, knalt altijd mijn hoofd in en op het einde moet ik overtuigd worden om weer terug te gaan ipv blij zijn weer terug te zijn. Het eerst dat ik voel erna is: Fuck, Ik WIL TERUG! Nuchter dmt overheerst meer, holy crap what the shit was dat!!!!
1 de angst verdwijnt
2 de ervaring langer duurt
3 er een zwaar erotische component bijkomt
4 Het buiten mindboggeling indrukwekkend ook lichamelijk fijn wordt
Enige nadeel, nadat ik terug ben ben ik ook geheel nuchter. 100%. Alsof ik een lijn pep gehad heb zo scherp, en het is niet psychologisch, voor dmt: wallbangen. Erna (kwartier later) kan ik over een rechte krijtlijn rennen.
"Do you really believe the moon is not there when nobody is looking?"
"Prove me wrong..."
#78
Posted 02 September 2009 - 09:46 PM
Verder vroeg ik me af welke combinatie ik kan maken nu ik 2cb, mecaline, amfetamine, DMT en LSD in huis heb. Al heb ik de 2cb en de mescaline nog niet geprobeerd.
En wat doet n2o bij mescaline?
Tijd om te experimenteren!
#79
Posted 03 September 2009 - 04:31 PM
Ik zou wel voorzichtig zijn met de dosis

Al kan je opzich niet snel te veel n2o nemen als je balonnen gebruikt.
#80
Posted 03 September 2009 - 05:37 PM
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users